Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Last week
  2. Earlier
  3. Atjauninājumi serverī: 🙂 Darbi Job-Centrā (Lifeinvader): Taxi Picas piegādātājs Miskastnieks. Kurjers Haltūras jeb papildus darbi: Vistu ķeršana Krabju ķeršana Makšķerēšana / Bruņurupuču ķeršana Medības Organizācijas / Biznesi: Digital Den (Elektronikas veikals. Darbiniekiem pašiem vajag izveidot priekšmetus, kurus vēlās tirgot spēlētājam - telefons iphone/samsung, rācija, laptopi, usb..u.c.), bet visticamāk, tas tiks pārveidots par NPC darbu. Luxury Carshop (Modoto transportu veikals. Darbinieki financē mašīnas uz mēnešiem vai pārdod par pilno summu. Ļauj spēlētājam veikt testa braucienus. Darbinieki var aizslēgt/atslēgt transporta veikala durvis un samainīt mašīnas, kuras ir aktuālas pārdošānā) Car Shop (Tas pats, kas sunrise shop, tikai GTA V default transporti, iekļaujot riteņus) Burger Shot (Ēstuve. Darbinieki vai īpašnieks iepērk ingridientus, taisa burgerus pēc izvēles un tad liek letē, apkalpo pie kases vai drive in citus spēlētājus) Vanilla Unicorn (Privātais stripklubs, kurš strādā paralēli kā bārs) Split Sides West / Tequila la (Privātie bāri) Best Buds (Zālītes tirgošana) Testēšanā vēl būs: Ziņas, Bennys, Tuner Shop, Auto Excotics, Harmony Autos, Hayes autos. Tad arī tiks papildināta informācija vairāk.
  4. Sveiki jaunie lietotāji! Kas mēs esam? Tie paši https://mpsa.lv/ veidotāji, tikai attīstamies uz GTA V FiveM serveri. Kad mēs plānojam atvērties? Ātrākais uz ziemas pusi vai iesākuma 22. gada mēnešos. Tika agrāk solīts par Gta V serveri, bet to nekad nesaņēmās vai neturpināja personīgo iemeslu dēļ, bet nu tagad es apņēmos veidot to! Apņēmos mācīties jaunu valodu .lua. Serveris ir jau gatavs spēlēšanai, bet ir mazi sīkumi, kas ir jāpielabo. Ir sīkumi, kas ir pašiem jāievieš un pats galvenais - gamemode tiks tulkots. Biežāk uzdotie jautājumi: Vai serveris būs text vai voice based? Voice. (klāt tam ir /me komanda) Vai serverī būs Gang-Wars? Nav plānotas. Vai serverī būs mafijas? Nav plānotas. Iespējams to var izveidot kā bandu organizāciju. Vai serverī būs bandu organizācijas? Jā. Uz kāda tipa serveris tiks bāzēts? Uz No Pixel 3.0 Vai serverī varēs visi tikt, spēlēt? Jā, bet tiem, kuriem ir Whitelist Vai serverī ir modotās mašīnas? Jā, iegādāties var Luxury Autos. Kāds ir izvietojums serverī? Visas galvenās lokācijas atrodas Los Santos pilsētā, nevis laukos! Jauni raksti sekos..
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.