Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/25/22 in all areas

 1. Atkārtošu, ka atjauninājumi tiek galvenokārt likti discord! 27/08/22 Tennis 28/08/22 Iespēja ieslēgt dzīvoklī vai privātmājā gaismas ar komandu /lights vai keyboard [L] 31/08/22 Ieviesta jauna glāze: Plastmasas glāze, kuru var iegūt no BurgerShot, Vanilla un La Linterna. Savācot noteiktu skaitu plastmasas glāžu, var iegūt Plastmasu kā priekšmetu un izmantot Crafting. Tieši tas pats ir ar stikla krūzēm un metāla bundžām.. Tā būs reālāk, nekā "netīšām" atrast miskastē.. 09/04/22 Greenzones jeb Safezones. Vieta, kur nav atļauti ieroči un nevar veikt nekādas noziedzīgas darbības! 11/09/22 Makšķerēšana.. Iespēja noķert gan standarta, gan eksotiskās zivis! Tāpat arī var pieķerties kārbiņas vai lādes ar vērtīgajām dārglietām, kuras var pārdot Lombardā! 🙂 Makšķerēt var gan no laipas vai stāvot pie krasta, gan no laivas! 13/09/22 Prasmes (Skili) un to iegūšana! Līdzīgi kā sampā: Braukšanas, plaušu izturība peldēšanā, izturība skriešanā (Stamina), šaušanas un spēka prasmes.. Darot darbības, prasmes uzlabojas, tāpat arī var pasliktināties :kekw: Prasmes paliks visticamāk angļu valodā, jo latviski tulkojas dīvaini.. GYM - Staminas un Spēka (Strength) prasmju uzlabošanai! 14/09/22 Kartinga ieviešana Pārdošanas (Vending) Automāti Elektroskūteru noma 15/09/22 Gatavojos solim: Crafting.. Tāpēc veidoju pamata funkcijas, kur var atrast materiālus 😅 Ieviesu arī jaunu notifikācijas izskatu 🤷‍♀️ un izmantosim šāda tipa progresus! (Yoga arī aizvietota) Kā tāda tipa progresu izpildīt? Kad bultiņa būs oranžajā atzīmējumā, tad jāspiež cipariņš uz klaviatūras! Piemēram: [4] Bildē redzams process : Iespējams pārmeklēt miskastes
  1 point
 2. Sveiki, pēc @Viesspieprasījuma, izveidoju šo rakstu, lai paskaidrotu, kas ir nepieciešams, lai spēlētu serverī. 1. Pārliecinies, ka tev dators spēs pavilkt Grand Theft Auto V https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/grand-theft-auto-v/12455 2. Nepieciešams Steam, Rockstar Launcher vai Epic Games profils, kuram ir pieejams GTA V. ⚠️ Viens profils = Viena reģistrācija - Ko tas nozīmē? Ja spēlētājs ir reģistrējies un visu laiku spēlējis caur Steam mūsu serveri, tad izmantojot citu platformu, tiek zaudēti dati. Serveris reģistrē vienu platformas pasniegto licenci! 3. Mikrofons, kuru ir nepieciešams tad serverī caur iestatījumiem ieslēgt un aktivizēt "Push to talk". Nav nepieciešamas palīgprogrammas .. kā, piemēram, teamspeak3. 4. Pamata roleplay zināšanas, proti, iedomāties kādu tēlu gribi attēlot un turēties pie tā! Ja sampā tikāt cauri ar rases mainīšanu un skraidīšanu pa organizācijām, tad šajā serverī tā nebūs! 5. Neaizliegsim spēlēt, bet ieteicamais vecums būtu 13+ gadi. Pat ja tev ir 13, tu drīkst pieteikties organizācijās! Tu netiec šķirots(-a) un tev ir tādas pašas tiesības kā visiem pārējiem. 6. Viss iepriekšējais apmierina? Tad pēdējais punkts ir @Whitelist grupas iegūšana iekš mūsu discord: https://discord.com/invite/tTW35MuxbY Kā to iegūt? Aizpildīt anketu: https://docs.google.com/forms/d/1OPNijJ-dOjnT9XPn-83zGJFcYzTnzd6Qku6v8sfyBXs/edit?usp=forms_home&ths=true Privātās pārrunas discord ar vienu no administrācijas locekļiem, ---------------- Īsumā par roleplay līmeni : Protams, ka mēs, katrs serveris, vēlamies augstāko roleplay un pasniegt kvalitatīvu serveri, bet ļoti labi zinam un atzīsim, ka latvieši nav tāda tauta, kuri turēsies pie stingriem noteikumiem. Viņi izvēlēsies pēc soda spēlēt kaut kur citur, kur "foršāk". Tādējādi es nelieku fokusu uz augstām anketām un aptaujām, bet gan uz to, cik cilvēks vēlās un tiecas spēlēt serverī. Ja tiks darīti grēki - Whitelist noņemt ir pāris sekundes. Atvēršanās 11/2022
  1 point
 3. Serverī ieviesta šķirošanas sistēma, dzērieni dod atpakaļ tukšās glāzes vai bundžas.. Kuras vēlāk var izmantot atkal vai arī izmantot crafting.
  1 point
 4. Serverī ieviests: 1. Biliards 2. Mini Golfs 3. Arm Wrestling
  1 point
 5. Sakarā ar jauno drēbju/matu ieviešanu, nonācām pie secināuma, ka dažām lietām nav krāsas vai redzamības/pārlejuma efekts, tāpēc nācās meklēt citu izskatu.. gta 5 spēles pedi būs pieejami tikai administrācijai, visiem pārējiem būs tikai un vienīgi freeroam pedi. katra organizācija varēs pati izveidot savu apģērbu salikumu - outfits.
  1 point
 6. Stresa nomierināšanai: Yoga Anti-Stress zonas Noteikti ēdieni/dzērieni.. Cigaretes
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.